Q-3301500010.5M
Q-3301500010.5M Amphenol Custom Cable
drw.cfm?partNumber=Q-3301500010.5M
Виробник: Amphenol Custom Cable
Description: CBL ASSY SMA-MCX PLUG-PLG 19.69"
Color: Copper
Length: 19.69" (500.00mm)
Part Status: Active
Frequency - Max: 3 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: CBL ASSY SMA-MCX PLUG-PLG 19.69", Packaging: Bag, Features: Shielded, Color: Copper, Length: 19.69" (500.00mm), Style: SMA to MCX, Cable Type: RG-178, 1st Connector: SMA Plug, Right Angle, 2nd Connector: MCX Plug, Right Angle, Part Status: Active, Frequency - Max: 3 GHz, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.