Q-330150001003I
Q-330150001003I Amphenol Custom Cable
drw.cfm?partNumber=Q-330150001003I
Виробник: Amphenol Custom Cable
Description: CBL ASSY SMA-MCX PLUG-PLUG 3"
Color: Copper
Length: 3.000" (76.20mm)
Part Status: Active
Frequency - Max: 3 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: CBL ASSY SMA-MCX PLUG-PLUG 3", Packaging: Bag, Features: Shielded, Color: Copper, Length: 3.000" (76.20mm), Style: SMA to MCX, Cable Type: RG-178, 1st Connector: SMA Plug, Right Angle, 2nd Connector: MCX Plug, Right Angle, Part Status: Active, Frequency - Max: 3 GHz, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.