Q-330450001001M
Q-330450001001M Amphenol Custom Cable
drw.cfm?partNumber=Q-330450001001M
Виробник: Amphenol Custom Cable
Description: SMA-RP/SMPM-SJB G178 1M
Color: Copper
Length: 39.4" (1.0m) 3.3'
Style: SMA to SMPM
Cable Type: RG-178
1st Connector: SMPM Jack
2nd Connector: SMA Plug, Right Angle
Part Status: Active
Frequency - Max: 3 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: SMA-RP/SMPM-SJB G178 1M, Features: Shielded, Packaging: Bag, Color: Copper, Length: 39.4" (1.0m) 3.3', Style: SMA to SMPM, Cable Type: RG-178, 1st Connector: SMPM Jack, 2nd Connector: SMA Plug, Right Angle, Part Status: Active, Frequency - Max: 3 GHz, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.