Продукція > RIP-TIE > Q-35-056-BK
Q-35-056-BK
Q-35-056-BK Rip-Tie
Виробник: Rip-Tie
Description: HOOK&LOOP TIE BLACK 3.5" 56PACK
Packaging: Retail Package
Color: Black
Length: 3.500" (88.90mm)
Shape: Rectangular
Type: Hook and Loop - Tie
Width: 0.250" (6.35mm)
Part Status: Active
на замовлення 96 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOOK&LOOP TIE BLACK 3.5" 56PACK, Packaging: Retail Package, Color: Black, Length: 3.500" (88.90mm), Shape: Rectangular, Type: Hook and Loop - Tie, Width: 0.250" (6.35mm), Part Status: Active.