Продукція > RIP-TIE > Q-55-01M-BK
Q-55-01M-BK
Q-55-01M-BK Rip-Tie
Виробник: Rip-Tie
Description: HOOK&LOOP TIE BLK 5.5" 1008PACK
Packaging: Retail Package
Color: Black
Length: 5.500" (139.70mm)
Shape: Rectangular
Type: Hook and Loop - Tie
Width: 0.250" (6.35mm)