Q07E1D331KQ0T0S0N0
Q07E1D331KQ0T0S0N0 Songtian Electronics Co., Ltd
CD_Series_Y1_Series.pdf
Виробник: Songtian Electronics Co., Ltd
Description: CAP CER 330PF 400V Y5U RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Packaging: Box
Voltage - Rated: 400V
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5U (E)
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 pF
на замовлення 998 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 330PF 400V Y5U RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Packaging: Box, Voltage - Rated: 400V, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5U (E), Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Ratings: X1, Y1, Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 330 pF.