Q11E1D222MN0B0S0N0
Q11E1D222MN0B0S0N0 Songtian Electronics Co., Ltd
CD_Series_Y1_Series.pdf
Виробник: Songtian Electronics Co., Ltd
Description: CAP CER 2200PF 400V Y5U RADIAL
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Packaging: Bag
Voltage - Rated: 400V
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5U (E)
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2200 pF
на замовлення 951 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2200PF 400V Y5U RADIAL, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Packaging: Bag, Voltage - Rated: 400V, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5U (E), Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Ratings: X1, Y1, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 2200 pF.