Q12AB6FF15Q5
Q12AB6FF15Q5 Banner Engineering
119223-3079041.pdf
Виробник: Banner Engineering
Photoelectric Sensors WORLD-BEAM Q12 Series: Fixed-Field; Range: 15 mm; Input 10-30 V dc; Output: LO (Light Operate) Bipolar: 1 NPN; 1 PNP; 150 mm (6 in) M12 Pigtail QD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук