Q12AB6FF30Q5
Q12AB6FF30Q5 Banner Engineering Corporation
119223.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: PHOTO SEN 30MM LO BIPOLAR
Packaging: Bag
Sensing Distance: 1.181" (30mm)
Sensing Method: Background Suppression
Operating Temperature: -20°C ~ 55°C
Output Configuration: NPN/PNP - Light-ON
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Response Time: 1.3ms, 900µs
Ingress Protection: IP67, IEC
Connection Method: Connector
Light Source: LED
Part Status: Active
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PHOTO SEN 30MM LO BIPOLAR, Packaging: Bag, Sensing Distance: 1.181" (30mm), Sensing Method: Background Suppression, Operating Temperature: -20°C ~ 55°C, Output Configuration: NPN/PNP - Light-ON, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Response Time: 1.3ms, 900µs, Ingress Protection: IP67, IEC, Connection Method: Connector, Light Source: LED, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Q12AB6FF30Q5 Q12AB6FF30Q5 Виробник : Banner Engineering 119223.pdf Photoelectric Sensors WORLD-BEAM Q12 Series: Fixed-Field; Range: 30 mm Cutoff; Input: 10-30 V dc; Output: LO (Light Operate) Bipolar: 1 NPN; 1 PNP; 150 mm (6 in) M12 Pigtail QD