Q12VP6FF30Q5
Q12VP6FF30Q5 Banner Engineering
119223-3079041.pdf
Виробник: Banner Engineering
Photoelectric Sensors WORLD-BEAM Q12 Series: Fixed-Field; Range: 30 mm Cutoff; Input: 10-30 V dc; Output: LO (Light Operate); PNP complementary; 150 mm (6 in) 4-pin M12 Pigtail QD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук