Q20KAF400Q
Q20KAF400Q Banner Engineering
237387-3499239.pdf
Виробник: Banner Engineering
Photoelectric Sensors WORLD-BEAM Q20 Series: Adjustable Field; Range: 400 mm; Input: 10-30 V dc; Output: PNP with IO-Link; 150 mm (6 in) M8 Pigtail QD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук