Q20PFF100Q
Q20PFF100Q Banner Engineering
127816.pdf
Виробник: Banner Engineering
Photoelectric Sensors WORLD-BEAM Q20 Series: Fixed-Field; Range: 100 mm; Input 10-30 V dc; Output: Complementary Solid-State PNP; 150 mm (6 in) 4-pin M8 Pigtail QD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук