Q20PFF150Q
Q20PFF150Q Banner Engineering Corporation
127816.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: WORLD-BEAM Q20 SERIES: FIXED-FIE
Packaging: Box
Sensing Distance: 5.906" (150mm)
Sensing Method: Background Suppression
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Output Configuration: PNP - Dark-ON/Light-ON - Selectable
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Response Time: 800µs
Ingress Protection: IP67, IEC, NEMA 6P
Connection Method: Connector
Light Source: Red (655nm)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WORLD-BEAM Q20 SERIES: FIXED-FIE, Packaging: Box, Sensing Distance: 5.906" (150mm), Sensing Method: Background Suppression, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Output Configuration: PNP - Dark-ON/Light-ON - Selectable, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Response Time: 800µs, Ingress Protection: IP67, IEC, NEMA 6P, Connection Method: Connector, Light Source: Red (655nm).
Інші пропозиції Q20PFF150Q
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Q20PFF150Q Q20PFF150Q Виробник : Banner Engineering 127816-3079028.pdf Photoelectric Sensors WORLD-BEAM Q20 Series: Fixed-Field; Range: 150 mm; Input 10-30 V dc; Output: Complementary Solid-State PNP; 150 mm (6 in) 4-pin M8 Pigtail QD