Q300HCH1G YETDA
Виробник: YETDA
LED; THT; 3mm; red; 100~150mcd; 620~630nm; 30mA; 80°; 2.2?2.4V; -40~+85°C Q300HCH1G YETDA INDUSTRY OLC.3m0150
кількість в упаковці: 500 шт
на замовлення 4500 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис Q300HCH1G YETDA
LED; THT; 3mm; red; 100~150mcd; 620~630nm; 30mA; 80°; 2.2?2.4V; -40~+85°C Q300HCH1G YETDA INDUSTRY OLC.3m0150, кількість в упаковці: 500 шт.