Q300HDR4G YETDA
Виробник: YETDA
LED; THT; 3mm; red; 1200mcd; 625nm; 30mA; 30°; 1.8~2.2V; -20°C~+75°C; waterclear Q300HDR4G YETDA OLC.3w0500
кількість в упаковці: 500 шт
на замовлення 19261 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис Q300HDR4G YETDA
LED; THT; 3mm; red; 1200mcd; 625nm; 30mA; 30°; 1.8~2.2V; -20°C~+75°C; waterclear Q300HDR4G YETDA OLC.3w0500, кількість в упаковці: 500 шт.