Продукція > YETDA > Q300ITG4G YETDA
Q300ITG4G YETDA
Q300ITG4G YETDA
info-olz.3w0700.pdf
Виробник: YETDA
Код виробника: Q300ITG4G RoHS LED; THT; 3mm; green; 1500~2000mcd; 570nm; 30mA; 30°; 1.8~2.6V; -20°C~+75°C; waterclear Optoelectronics
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 1110 шт:
Написати відгук
Технічний опис Q300ITG4G YETDA YETDA
Код виробника: Q300ITG4G RoHS LED; THT; 3mm; green; 1500~2000mcd; 570nm; 30mA; 30°; 1.8~2.6V; -20°C~+75°C; waterclear Optoelectronics, кількість в упаковці: 1000 шт.