Q300ITG4G YETDA
Виробник: YETDA
LED; THT; 3mm; green; 1500~2000mcd; 570nm; 30mA; 30°; 1.8~2.6V; -20°C~+75°C;  waterclear Q300ITG4G YETDA OLZ.3w0700
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 1110 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис Q300ITG4G YETDA
LED; THT; 3mm; green; 1500~2000mcd; 570nm; 30mA; 30°; 1.8~2.6V; -20°C~+75°C;  waterclear Q300ITG4G YETDA OLZ.3w0700, кількість в упаковці: 100 шт.