Q300LOA4G YETDA
Виробник: YETDA
LED; THT; 3mm; orange; 2000~3500mcd; 605nm; 30mA; 30°; 2.0~2.4V; -20°C~+80°C; waterclear Q300LOA4G YETDA OLP.3w2000
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис Q300LOA4G YETDA
LED; THT; 3mm; orange; 2000~3500mcd; 605nm; 30mA; 30°; 2.0~2.4V; -20°C~+80°C; waterclear Q300LOA4G YETDA OLP.3w2000, кількість в упаковці: 100 шт.