Продукція > YETDA > Q300LOG4G YETDA
Q300LOG4G YETDA
Q300LOG4G YETDA
info-olz.3w1800.pdf
Виробник: YETDA
Код виробника: Q300LOG4G RoHS LED; THT; 3mm; green; 1800mcd; 570nm; 30mA; 20°; 2.2~2.4V; -20°C~+75°C; waterclear Optoelectronics
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 2600 шт:
Написати відгук
Технічний опис Q300LOG4G YETDA YETDA
Код виробника: Q300LOG4G RoHS LED; THT; 3mm; green; 1800mcd; 570nm; 30mA; 20°; 2.2~2.4V; -20°C~+75°C; waterclear Optoelectronics, кількість в упаковці: 1000 шт.