Q300LOG4G YETDA
Виробник: YETDA
LED; THT; 3mm; green; 1800mcd; 570nm; 30mA; 20°; 2.2~2.4V; -20°C~+75°C; waterclear Q300LOG4G YETDA OLZ.3w1800
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 2600 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис Q300LOG4G YETDA
LED; THT; 3mm; green; 1800mcd; 570nm; 30mA; 20°; 2.2~2.4V; -20°C~+75°C; waterclear Q300LOG4G YETDA OLZ.3w1800, кількість в упаковці: 100 шт.