Продукція > YETDA > Q300LTY4G-H
Q300LTY4G-H
Q300LTY4G-H YETDA
info-oly.3w2500.pdf
Виробник: YETDA
LED; THT; 3mm; yellow; 4500mcd; 582~595nm; 30mA; 30°; 1.8~2.6V; -20°C~+75°C; waterclear Q300LTY4G-H YETDA OLY.3w2500
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
LED; THT; 3mm; yellow; 4500mcd; 582~595nm; 30mA; 30°; 1.8~2.6V; -20°C~+75°C; waterclear Q300LTY4G-H YETDA OLY.3w2500, кількість в упаковці: 100 шт.