Q300LTY4G YETDA
Виробник: YETDA
LED; THT; 3mm; yellow; 2500mcd; 582~595nm; 30mA; 30°; 1.8~2.6V; -20°C~+75°C; waterclear Q300LTY4G YETDA OLY.3w3500
кількість в упаковці: 500 шт
на замовлення 2788 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис Q300LTY4G YETDA
LED; THT; 3mm; yellow; 2500mcd; 582~595nm; 30mA; 30°; 1.8~2.6V; -20°C~+75°C; waterclear Q300LTY4G YETDA OLY.3w3500, кількість в упаковці: 500 шт.