Продукція > EPSON > Q3309CA50011000
Q3309CA50011000
Q3309CA50011000 Epson
9597826195175195977828910865sg-8002db_en.pdf
Виробник: Epson
Oscillator XO 103.5MHz ±100ppm CMOS 60% 5V 4-Pin CSON SMD
на замовлення 18750 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 112
Відгуки про товар
Написати відгук