Q4700509
Q4700509 Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP KIT ALUM POLY 39-470UF 135PC
Tolerance: ±20%
Packaging: Case
Voltage - Rated: 2 ~ 10V
Capacitance Range: 39µF ~ 470µF