Q4XTBLAF300-Q8.
Q4XTBLAF300-Q8. BANNER ENGINEERING
2313375.pdf
Виробник: BANNER ENGINEERING
Description: BANNER ENGINEERING - Q4XTBLAF300-Q8. - LASER DISTANCE SENSOR, 300MM, NPN / PNP
tariffCode: 90318080
Erfassungsreichweite, max.: 300mm
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
DC-Versorgungsspannung, min.: 10V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
Sensorausgang: NPN / PNP
Ausgangsstrom: 100mA
DC-Versorgungsspannung, max.: 30V
usEccn: EAR99
Produktpalette: -
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BANNER ENGINEERING - Q4XTBLAF300-Q8. - LASER DISTANCE SENSOR, 300MM, NPN / PNP, tariffCode: 90318080, Erfassungsreichweite, max.: 300mm, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, DC-Versorgungsspannung, min.: 10V, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, Sensorausgang: NPN / PNP, Ausgangsstrom: 100mA, DC-Versorgungsspannung, max.: 30V, usEccn: EAR99, Produktpalette: -.