Q4XTILAF500-Q8
Q4XTILAF500-Q8 Banner Engineering Corporation
185624.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: SENSOR OPTICAL 3-50CM ANALOG
Packaging: Box
Output Type: Analog
Sensing Distance: 0.98" ~ 19.69" (3 ~ 50cm)
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C
Voltage - Supply: 12V ~ 30V
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR OPTICAL 3-50CM ANALOG, Packaging: Box, Output Type: Analog, Sensing Distance: 0.98" ~ 19.69" (3 ~ 50cm), Operating Temperature: -10°C ~ 50°C, Voltage - Supply: 12V ~ 30V, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Q4XTILAF500-Q8 Q4XTILAF500-Q8 Виробник : Banner Engineering 185623-3078895.pdf Photoelectric Sensors Q4X Series: Laser Adjustable Field; Range: 500 mm; Input 12-30 V dc; Output: Analog: 4-20 mA; 5-pin M12 Integral QD