Q6004L452
Q6004L452 Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: TRIAC 600V 4A TO220
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-220-3 Isolated Tab, Formed Leads
Mounting Type: Through Hole
Triac Type: Standard
Configuration: Single
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Current - Hold (Ih) (Max): 30 mA
Current - Gate Trigger (Igt) (Max): 25 mA
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): 46A, 55A
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): 1.3 V
Supplier Device Package: TO-220 Isolated Tab
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Current - On State (It (RMS)) (Max): 4 A
Voltage - Off State: 600 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIAC 600V 4A TO220, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-220-3 Isolated Tab, Formed Leads, Mounting Type: Through Hole, Triac Type: Standard, Configuration: Single, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Current - Hold (Ih) (Max): 30 mA, Current - Gate Trigger (Igt) (Max): 25 mA, Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): 46A, 55A, Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): 1.3 V, Supplier Device Package: TO-220 Isolated Tab, Part Status: Discontinued at Digi-Key, Current - On State (It (RMS)) (Max): 4 A, Voltage - Off State: 600 V.