Q6006LH3
Q6006LH3 Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: TRIAC ALTERNISTOR 600V 6A TO220
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-3 Isolated Tab
Mounting Type: Through Hole
Triac Type: Alternistor - Snubberless
Configuration: Single
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Current - Hold (Ih) (Max): 15 mA
Current - Gate Trigger (Igt) (Max): 10 mA
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): 80A, 85A
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): 1.3 V
Supplier Device Package: TO-220AB-L
Current - On State (It (RMS)) (Max): 6 A
Voltage - Off State: 600 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIAC ALTERNISTOR 600V 6A TO220, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-3 Isolated Tab, Mounting Type: Through Hole, Triac Type: Alternistor - Snubberless, Configuration: Single, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Current - Hold (Ih) (Max): 15 mA, Current - Gate Trigger (Igt) (Max): 10 mA, Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): 80A, 85A, Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): 1.3 V, Supplier Device Package: TO-220AB-L, Current - On State (It (RMS)) (Max): 6 A, Voltage - Off State: 600 V.