Q6015LT58
Q6015LT58 Littelfuse Inc.
littelfuse-teccor-quadrac-device-datasheet?assetguid=c51abb2e-e6f1-4bc3-a066-be3d85720575
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: TRIAC INT TRIGGER 600V 15A TO220
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-220-3 Isolated Tab
Mounting Type: Through Hole
Triac Type: Internally Triggered
Configuration: Single
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Current - Hold (Ih) (Max): 70 mA
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): 167A, 200A
Supplier Device Package: TO-220 Isolated Tab
Current - On State (It (RMS)) (Max): 15 A
Voltage - Off State: 600 V
Написати відгук
Description: TRIAC INT TRIGGER 600V 15A TO220, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-220-3 Isolated Tab, Mounting Type: Through Hole, Triac Type: Internally Triggered, Configuration: Single, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Current - Hold (Ih) (Max): 70 mA, Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): 167A, 200A, Supplier Device Package: TO-220 Isolated Tab, Current - On State (It (RMS)) (Max): 15 A, Voltage - Off State: 600 V.