Q60BB6AFV1000Q
Q60BB6AFV1000Q Banner Engineering
69622.pdf
Виробник: Banner Engineering
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PHOTO SEN 200-1000MM BIPOLAR, Packaging: Box, Adjustment Type: Adjustable, Sensing Distance: 39.370" (1m), Sensing Method: Background Suppression, Operating Temperature: -20°C ~ 55°C, Output Configuration: NPN/PNP - Dark-ON/Light-ON, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Response Time: 2ms, Ingress Protection: IP67, NEMA 6P, Connection Method: Connector, Light Source: Red LED.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Box
Adjustment Type: Adjustable
Sensing Distance: 39.370" (1m)
Sensing Method: Background Suppression
Operating Temperature: -20°C ~ 55°C
Output Configuration: NPN/PNP - Dark-ON/Light-ON
Voltage - Supply: 10V ~ 30V