QA123C-1803R3
QA123C-1803R3 Mornsun America, LLC
QA123C-1803R3.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: DC/DC CONVERTER 12V 18/-3.0V 2.1
Packaging: Tube
Package / Case: 7-SIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 13.2V
Efficiency: 87%
Current - Output (Max): 100mA, 100mA
Voltage - Input (Min): 10.8V
Voltage - Output 1: 18V
Voltage - Output 2: -3V
Part Status: Active
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 5 kV
на замовлення 935 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 12V 18/-3.0V 2.1, Packaging: Tube, Package / Case: 7-SIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 13.2V, Efficiency: 87%, Current - Output (Max): 100mA, 100mA, Voltage - Input (Min): 10.8V, Voltage - Output 1: 18V, Voltage - Output 2: -3V, Part Status: Active, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 5 kV.