QA123HC-2005R3
QA123HC-2005R3 Mornsun America, LLC
QA123HC-2005R3.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: DC/DC CONVERTER 12V 20/-5.0V 2.2
Packaging: Tube
Package / Case: 10-SIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 1.08" L x 0.37" W x 0.47" H (27.4mm x 9.5mm x 12.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 13.2V
Efficiency: 87%
Current - Output (Max): 90mA, 90mA
Voltage - Input (Min): 10.8V
Voltage - Output 1: 20V
Voltage - Output 2: -5V
Part Status: Active
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 5 kV
на замовлення 97 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 12V 20/-5.0V 2.2, Packaging: Tube, Package / Case: 10-SIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 1.08" L x 0.37" W x 0.47" H (27.4mm x 9.5mm x 12.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 13.2V, Efficiency: 87%, Current - Output (Max): 90mA, 90mA, Voltage - Input (Min): 10.8V, Voltage - Output 1: 20V, Voltage - Output 2: -5V, Part Status: Active, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 5 kV.