QA243-1509R3
QA243-1509R3 Mornsun America, LLC
QA243-1509R3.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: DC DC CONVERTER 15V 15/-9.0V 2.4
Packaging: Tube
Package / Case: 7-SIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 26.4V
Efficiency: 82%
Current - Output (Max): 100mA, 100mA
Voltage - Input (Min): 21.6V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -9V
Part Status: Active
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 5 kV
на замовлення 1001 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 15/-9.0V 2.4, Packaging: Tube, Package / Case: 7-SIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 26.4V, Efficiency: 82%, Current - Output (Max): 100mA, 100mA, Voltage - Input (Min): 21.6V, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -9V, Part Status: Active, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 5 kV.