QA243C-1504R3
QA243C-1504R3 Mornsun America, LLC
QA243C-1504R3.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: DC/DC CONVERTER 24V 15/-4.0V 2.
Packaging: Tube
Package / Case: 7-SIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 26.4V
Efficiency: 82%
Current - Output (Max): 120mA, 120mA
Voltage - Input (Min): 21.6V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -4V
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 5 kV
на замовлення 1827 шт:
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 24V 15/-4.0V 2., Packaging: Tube, Package / Case: 7-SIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 26.4V, Efficiency: 82%, Current - Output (Max): 120mA, 120mA, Voltage - Input (Min): 21.6V, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -4V, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 5 kV.