QA243C-2005R3
QA243C-2005R3 Mornsun America, LLC
QA243C-2005R3.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: DC/DC CONVERTER 24V 20/-5.0V 2.2
Packaging: Tube
Package / Case: 7-SIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 26.4V
Efficiency: 81%
Current - Output (Max): 90mA, 90mA
Voltage - Input (Min): 21.6V
Voltage - Output 1: 20V
Voltage - Output 2: -5V
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 5 kV
на замовлення 374 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 24V 20/-5.0V 2.2, Packaging: Tube, Package / Case: 7-SIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 26.4V, Efficiency: 81%, Current - Output (Max): 90mA, 90mA, Voltage - Input (Min): 21.6V, Voltage - Output 1: 20V, Voltage - Output 2: -5V, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 5 kV.