QAE100-110S3P3W
QAE100-110S3P3W P-DUKE Technology, Inc.
QAE100W%20Datasheet.pdf
Виробник: P-DUKE Technology, Inc.
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 76W
Features: Adjustable Output, Baseplate, Remote On/Off, Remote Sense
Packaging: Box
Package / Case: Quarter Brick
Size / Dimension: 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Railway
Voltage - Input (Max): 160V
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 23A
Supplier Device Package: Quarter Brick
Voltage - Input (Min): 40V
Voltage - Output 1: 3.3V
Control Features: Enable, Active Low
Part Status: Active
Power (Watts): 76 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 62368-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 76W, Features: Adjustable Output, Baseplate, Remote On/Off, Remote Sense, Packaging: Box, Package / Case: Quarter Brick, Size / Dimension: 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Railway, Voltage - Input (Max): 160V, Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 23A, Supplier Device Package: Quarter Brick, Voltage - Input (Min): 40V, Voltage - Output 1: 3.3V, Control Features: Enable, Active Low, Part Status: Active, Power (Watts): 76 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 62368-1.