QB0302A20EST
QB0302A20EST KYOCERA AVX
Q-BRIDGE.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: THERMAL CONDUCTOR Q-BRIDGE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Material: Aluminum Nitride
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0020" (0.051mm)
Type: Thermal Bridge Jumper
Thermal Resistivity: 12°C/W, 19°C/W
Usage: Heat Transfer
Outline: 0.77mm x 0.51mm
Thermal Conductivity: 53W/m-K, 81W/m-K
Написати відгук
Description: THERMAL CONDUCTOR Q-BRIDGE, Packaging: Tape & Reel (TR), Material: Aluminum Nitride, Shape: Rectangular, Thickness: 0.0020" (0.051mm), Type: Thermal Bridge Jumper, Thermal Resistivity: 12°C/W, 19°C/W, Usage: Heat Transfer, Outline: 0.77mm x 0.51mm, Thermal Conductivity: 53W/m-K, 81W/m-K.