QB0402A20WYT
QB0402A20WYT KYOCERA AVX
Q-BRIDGE.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: THERMAL CONDUCTOR Q-BRIDGE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Material: Aluminum Nitride
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0020" (0.051mm)
Type: Thermal Bridge Jumper
Thermal Resistivity: 16°C/W, 25°C/W
Usage: Heat Transfer
Outline: 1.02mm x 0.51mm
Thermal Conductivity: 40W/m-K, 61W/m-K
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMAL CONDUCTOR Q-BRIDGE, Packaging: Tape & Reel (TR), Material: Aluminum Nitride, Shape: Rectangular, Thickness: 0.0020" (0.051mm), Type: Thermal Bridge Jumper, Thermal Resistivity: 16°C/W, 25°C/W, Usage: Heat Transfer, Outline: 1.02mm x 0.51mm, Thermal Conductivity: 40W/m-K, 61W/m-K.