QB0505A25ESS
QB0505A25ESS KYOCERA AVX
Q-Bridge-Thermal-Conductor.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: THERMAL CONDUCTOR Q-BRIDGE
Packaging: Strip
Material: Aluminum Nitride
Shape: Square
Thickness: 0.0025" (0.064mm)
Type: Thermal Bridge Jumper
Thermal Resistivity: 7°C/W, 10°C/W
Usage: Heat Transfer
Outline: 1.27mm x 1.27mm
Thermal Conductivity: 100W/m-K, 153W/m-K
Написати відгук
Description: THERMAL CONDUCTOR Q-BRIDGE, Packaging: Strip, Material: Aluminum Nitride, Shape: Square, Thickness: 0.0025" (0.064mm), Type: Thermal Bridge Jumper, Thermal Resistivity: 7°C/W, 10°C/W, Usage: Heat Transfer, Outline: 1.27mm x 1.27mm, Thermal Conductivity: 100W/m-K, 153W/m-K.