Продукція > KYOCERA AVX > QB1020A40EST\500
QB1020A40EST\500 KYOCERA AVX
Description: THERMAL CONDUCTOR Q-BRIDGE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Material: Aluminum Nitride
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0402" (1.020mm)
Type: Thermal Bridge Jumper
Thermal Resistivity: 2°C/W, 3°C/W
Usage: Heat Transfer
Outline: 2.54mm x 5.08mm
Thermal Conductivity: 320W/m-K, 508W/m-K
Написати відгук
Description: THERMAL CONDUCTOR Q-BRIDGE, Packaging: Tape & Reel (TR), Material: Aluminum Nitride, Shape: Rectangular, Thickness: 0.0402" (1.020mm), Type: Thermal Bridge Jumper, Thermal Resistivity: 2°C/W, 3°C/W, Usage: Heat Transfer, Outline: 2.54mm x 5.08mm, Thermal Conductivity: 320W/m-K, 508W/m-K.