QC5CB8.00000F18B23M
QC5CB8.00000F18B23M QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
1998810.pdf
Виробник: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QC5CB8.00000F18B23M - Quarz, QC5CB, 8 MHz, 20 ppm, 30 ppm, 18 pF
tariffCode: 85416000
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 8MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzstabilität + / -: 30ppm
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Frequenztoleranz + / -: 20ppm
Quarzfrequenz: 8MHz
euEccn: NLR
Quarzgehäuse / Bauform: SMD, 5mm x 3.2mm
Belastungskapazität: 18pF
Produktpalette: QC5CB
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 4098 шт:
Написати відгук
Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QC5CB8.00000F18B23M - Quarz, QC5CB, 8 MHz, 20 ppm, 30 ppm, 18 pF, tariffCode: 85416000, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 8MHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Frequenzstabilität + / -: 30ppm, isCanonical: N, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Frequenztoleranz + / -: 20ppm, Quarzfrequenz: 8MHz, euEccn: NLR, Quarzgehäuse / Bauform: SMD, 5mm x 3.2mm, Belastungskapazität: 18pF, Produktpalette: QC5CB, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 85°C, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QC5CB8.00000F18B23M QC5CB8.00000F18B23M Виробник : QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION 1998810.pdf Description: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION - QC5CB8.00000F18B23M - Quarz, QC5CB, 8 MHz, 20 ppm, 30 ppm, 18 pF
tariffCode: 85416000
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 8MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Frequenztoleranz + / -: 20ppm
Quarzfrequenz: 8MHz
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 18pF
Produktpalette: QC5CB
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C