QCM019SC2DC006P TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1589061&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Description: CONN RCPT 19POS CPC 30AWG 6"
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Circular Connector 19P SEALED CIRC RCPT 30 AWG STRANDED.
Інші пропозиції QCM019SC2DC006P
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QCM019SC2DC006P QCM019SC2DC006P Виробник : TE Connectivity / Nanonics DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1589061&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English Standard Circular Connector 19P SEALED CIRC RCPT 30 AWG STRANDED