QCM044SC2DC006P TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1589062&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Description: CIRC CBL 44POS RCPT TO WIRE 0.5'
Packaging: Bulk
Color: Multiple
Length: 0.50' (152.40mm)
Shielding: Unshielded
Cable Type: Individual
Usage: Industrial Environments
1st Connector Number of Positions Loaded: All
1st Connector Gender: Female Sockets
1st Connector Mounting Type: Panel Mount
1st Connector Type: Receptacle
2nd Connector Type: Wire Leads
Assembly Configuration: Standard
Cable Material: Polytetrafluoroethylene (PTFE)
1st Connector Number of Positions: 44
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CIRC CBL 44POS RCPT TO WIRE 0.5', Packaging: Bulk, Color: Multiple, Length: 0.50' (152.40mm), Shielding: Unshielded, Cable Type: Individual, Usage: Industrial Environments, 1st Connector Number of Positions Loaded: All, 1st Connector Gender: Female Sockets, 1st Connector Mounting Type: Panel Mount, 1st Connector Type: Receptacle, 2nd Connector Type: Wire Leads, Assembly Configuration: Standard, Cable Material: Polytetrafluoroethylene (PTFE), 1st Connector Number of Positions: 44.
Інші пропозиції QCM044SC2DC006P
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
QCM044SC2DC006P QCM044SC2DC006P Виробник : TE Connectivity / Nanonics NG_CD_1589062_H-652770.pdf Standard Circular Connector 44P SEALED CIRC RCPT 30 AWG STRANDED