Продукція > SAMTEC INC. > QFSS-032-04.25-L-D-DP-PC8
QFSS-032-04.25-L-D-DP-PC8
QFSS-032-04.25-L-D-DP-PC8 Samtec Inc.
Виробник: Samtec Inc.
Description: .635MM DOUBLE ROW SHIELDED TERMI
Packaging: Bulk
Features: Board Guide, Ground Bus (Plane), Power Pins (16), Shielded
Connector Type: Differential Pair Array, Female
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 80 (64 + 16 Power)
Pitch: 0.025" (0.64mm)
Height Above Board: 0.278" (7.06mm)
Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm)
Mated Stacking Heights: 11mm
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: .635MM DOUBLE ROW SHIELDED TERMI, Packaging: Bulk, Features: Board Guide, Ground Bus (Plane), Power Pins (16), Shielded, Connector Type: Differential Pair Array, Female, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 80 (64 + 16 Power), Pitch: 0.025" (0.64mm), Height Above Board: 0.278" (7.06mm), Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm), Mated Stacking Heights: 11mm, Number of Rows: 2.