Продукція > SAMTEC INC. > QFSS-052-04.25-L-D-GP
QFSS-052-04.25-L-D-GP
QFSS-052-04.25-L-D-GP Samtec Inc.
Виробник: Samtec Inc.
Description: .635MM DOUBLE ROW SHIELDED TERMI
Packaging: Bulk
Features: Board Guide, Ground Bus (Plane), Shielded
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 104
Pitch: 0.025" (0.64mm)
Height Above Board: 0.278" (7.06mm)
Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm)
Mated Stacking Heights: 11mm
Part Status: Active
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: .635MM DOUBLE ROW SHIELDED TERMI, Packaging: Bulk, Features: Board Guide, Ground Bus (Plane), Shielded, Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 104, Pitch: 0.025" (0.64mm), Height Above Board: 0.278" (7.06mm), Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm), Mated Stacking Heights: 11mm, Part Status: Active, Number of Rows: 2.