Продукція > ROYALOHM > QL0000J0101200
QL0000J0101200
QL0000J0101200 ROYALOHM
QH_QL.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; 100Ω; 200W; ±5%; Ø31x254mm; 300ppm/°C; Ø: 31mm
Resistance: 100Ω
Tolerance: ±5%
Power: 0.2kW
Temperature coefficient: 300ppm/°C
Body dimensions: Ø31x254mm
Diameter: 31mm
Length: 254mm
Number of mounting holes: 2
Leads: solder lugs
Type of resistor: wire-wound
на замовлення 10 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; 100Ω; 200W; ±5%; Ø31x254mm; 300ppm/°C; Ø: 31mm, Resistance: 100Ω, Tolerance: ±5%, Power: 0.2kW, Temperature coefficient: 300ppm/°C, Body dimensions: Ø31x254mm, Diameter: 31mm, Length: 254mm, Number of mounting holes: 2, Leads: solder lugs, Type of resistor: wire-wound.