Продукція > ROYALOHM > QL0000J0220200
QL0000J0220200
QL0000J0220200 ROYALOHM
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; 22Ω; 200W; ±5%; Ø31x254mm; 300ppm/°C; L: 254mm
Resistance: 22Ω
Tolerance: ±5%
Power: 0.2kW
Temperature coefficient: 300ppm/°C
Body dimensions: Ø31x254mm
Type of resistor: wire-wound
Diameter: 31mm
Length: 254mm
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; 22Ω; 200W; ±5%; Ø31x254mm; 300ppm/°C; L: 254mm, Resistance: 22Ω, Tolerance: ±5%, Power: 0.2kW, Temperature coefficient: 300ppm/°C, Body dimensions: Ø31x254mm, Number of mounting holes: 2, Leads: solder lugs, Type of resistor: wire-wound, Diameter: 31mm, Length: 254mm.