Продукція > ROYALOHM > QL0025J0220000
QL0025J0220000
QL0025J0220000 ROYALOHM
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; 22Ω; 25W; ±5%; Ø22x60mm; 300ppm/°C; L: 60mm
Resistance: 22Ω
Tolerance: ±5%
Power: 25W
Temperature coefficient: 300ppm/°C
Body dimensions: Ø22x60mm
Type of resistor: wire-wound
Diameter: 22mm
Length: 60mm
на замовлення 5 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; 22Ω; 25W; ±5%; Ø22x60mm; 300ppm/°C; L: 60mm, Resistance: 22Ω, Tolerance: ±5%, Power: 25W, Temperature coefficient: 300ppm/°C, Body dimensions: Ø22x60mm, Number of mounting holes: 2, Leads: solder lugs, Type of resistor: wire-wound, Diameter: 22mm, Length: 60mm.