Продукція > ROYALOHM > QL0080J047J000
QL0080J047J000
QL0080J047J000 ROYALOHM
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; 4.7Ω; 80W; ±5%; Ø31x115mm; 400ppm/°C; L: 115mm
Leads: solder lugs
Type of resistor: wire-wound
Length: 115mm
Diameter: 31mm
Body dimensions: Ø31x115mm
Number of mounting holes: 2
Resistance: 4.7Ω
Tolerance: ±5%
Power: 80W
Temperature coefficient: 400ppm/°C
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; 4.7Ω; 80W; ±5%; Ø31x115mm; 400ppm/°C; L: 115mm, Leads: solder lugs, Type of resistor: wire-wound, Length: 115mm, Diameter: 31mm, Body dimensions: Ø31x115mm, Number of mounting holes: 2, Resistance: 4.7Ω, Tolerance: ±5%, Power: 80W, Temperature coefficient: 400ppm/°C.