QL100I-2A
QL100I-2A Tohnichi
manual-QL-QLE.pdf
Виробник: Tohnichi
Description: Ratchet Head Type Adjustable Tor
Packaging: Box
Length: 8.60" (218.5mm)
Tool Type: Torque Wrench
End - Size: 1/4"
Part Status: Active
Measurement Type: SAE (Standard)
Torque: Adjustable, 20 ~ 100 in-lbs
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Ratchet Head Type Adjustable Tor, Packaging: Box, Length: 8.60" (218.5mm), Tool Type: Torque Wrench, End - Size: 1/4", Part Status: Active, Measurement Type: SAE (Standard), Torque: Adjustable, 20 ~ 100 in-lbs.